ÖZKUL MOBİLYAKURUMSAL

ÖZKUL MOBİLYA 'un sunduğu farklı işlem kanalları ile Mobilya ve Tasarım işlemlerinizi istediğiniz zamanda size en uygun şekilde gerçekleşmesini sağlar.
ÖZKUL MOBİLYA olarak teknik becerilerimizi kaliteden ödün vermeden meslek etiğiyle temellendirip, deneyim ve tecrübelerimizle yaratıcı ve yerinde çözümler sunmayı şirket politikamız olarak görmekteyiz. Nitelikli,uzman personel istihdamı ile, yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve estetikden ödün vermeden çözümler sunmak başlıca amacımızdır.

İş ilişkilerimizi açıklık, dürüslük ve bütünlük içerisinde yürütürüz. Kararlılık, istikrar ve performansın kaliteyi beraberinde getireceğine inanır, bu yüzden sorumluluklarımızı yerine getirirken daima mükemmeli ararız..

VİZYONUMUZ

ÖZKUL MOBİLYA tüm ürün ve hizmetlerinde kaliteli ürünleri tercih eder ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamayı şirket vizyonu olarak kabul etmiştir.

MİSYONUMUZ

ÖZKUL MOBİLYA; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, Bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, üretici insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, Mobilya zincirinin, her alanında verimli ve karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir imalatçı firmadır.

ÜRETİM
75%
DIŞARIDAN TEDARİK
25%
SERVİS AĞI
85%